Skip to content
pia-hero-kel_pun-1920px

Yhteystiedot

Kysyttävää kevytyrittäjyydestä? Me autamme!  Puhelin- ja sähköpostipalvelu arkisin klo 8.30-16.00. Chat-palvelut arkisin klo 8-22 ja viikonloppuisin 9-18
 
  • Asiakaspalvelu
  • Laskutuspalvelu
  • Kumppanuudet
  • Valmennuspalvelut
Maaret Peltoniemi Asiakaspalvelu toimisto@omapaja.fi
044 4100 500
Eveliina Pannula Asiakaspalvelu eveliina.pannula@omapaja.fi
044 4100 500
Anne Karvonen Laskutus- ja yrittäjäpalvelu anne.karvonen@omapaja.fi
043 8264 426
Joonas Jääskeläinen Laskutuspalvelu joonas.jaaskelainen@omapaja.fi
044 3088 920
Hanna Jääskeläinen Palvelupäällikkö hanna.jaaskelainen@omapaja.fi
044 4910 064
Matti Jääskeläinen Myynti matti.jaaskelainen@omapaja.fi
044 3030 299
Markku Jääskeläinen Hallituksen puheenjohtaja markku.jaaskelainen@omapaja.fi
0400 892 474
Sampsa Veteläinen Markkinointi

sampsa.vetelainen@omapaja.fi
040 8288 616

Maija Heino Valmentaja maija.heino@omapaja.fi
044 4918 827
Pia Koponen Valmentaja pia.koponen@omapaja.fi
044 4918 829
Tarja Niemi Valmentaja tarja.niemi@omapaja.fi
044 7198 100
Sirpa Heikkilä Valmentaja sirpa.heikkila@omapaja.fi
044 7198 120
Juha Jokitalo Valmennuskoordinaattori juha.jokitalo@omapaja.fi
0400 643 384

Omapaja Oy

  • Y-tunnus 2399894-2
  • Perustettu vuonna 2011
  • Tavoitteenamme on rohkaista ihmisiä yrittäjyyteen ja itsenäiseen työhön

Luotettava_kumppani-logo_rgb

 

Oulu
Kauppurienkatu 31 A 1, 
90100 Oulu
Tampere
Hämeenkatu 5 A,
33100 Tampere
 
Kemi
Valtakatu 11-13, 3. kerros,
94100 Kemi
 

Jätä yhteydenottopyyntö

Laskutustiedot

Verkkolaskut
  • Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003723998942
  • Operaattori: Maventa (003721291126)
  • Aineistomuoto: Finvoice
Sähköpostilaskut 23998942@scan.netvisor.fi

Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja. Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.

  • Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.
  • Yhden sähköpostin maksimikoko on 5Mb.
  • PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja (PDF- versio 1.3 tai uudempi).
  • PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.
  • Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.
  • Liitteen nimen sallitut merkit ovat tavallisia kirjoitusmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9. Ethän käytä erikoismerkkejä liitteiden nimeämiseen
Paperilaskut Omapaja Oy
23998942
PL 100
80020 Kollektor Scan

Osoitetietojen tulee olla täydellisinä sekä laskussa että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää nopeasti ja luotettavasti vastaanottajalleen. Ethän käytä niittejä skannauspalveluun lähetetyissä laskuissa.